30 dakika uzunluğunda Şirinler • Derleme 3 • Şirinler

00:0012:26 – Yağmur Şi̇ri̇nleyi̇ci̇si̇
Usta Şirin, Şirinler’in hava koşullarını istedikleri gibi kontrol edebilecekleri bir hava makinesi icat eder. Ne yazık ki, yağmur yağması ya da havanın güneşli olması konusunda anlaşamadıklarından makineye fazla yük biner ve makine patlar.

12:2723:56 – Gi̇zemli̇ Mağara
Açlıktan ölmek üzere olan Şirinler, içinde donmuş yiyecek yığını bulunan bir mağara bulurlar. Mağara, açgözlülüğü nedeniyle sihirli bir elmas tarafından hapsedilmiş olup, kendisi de donmuş olan bir trol tarafından korunmaktadır. Şirinler mağaranın buzlarını çözerken, Gargamel yiyecekleri çalar ancak sihirli elmas onu bir buz yığınına çevirir. Serbest kalan trol neşeyle, Şirinler’in yiyeceği köylerine taşımalarına yardım eder.

23:5735:29 – Si̇hi̇rli̇ Küre
Şirinler’i köleleri yapmak isteyen yeraltı cüceleri (trolleri), Şirinler’i ele geçirirler. Şirin Baba onları ustalıkla kurtarır ve sonra cücelerin Şirinler’e karşı güç kullanmalarını sağlayan sihirli kristal kürelerini yok eder.

Daha Fazla Video İzleyin ► https://goo.gl/ENFIfU
Buradan Abone Olun ► https://goo.gl/uYmJ99

Web Sitemizi Ziyaret Edin ► http://goo.gl/szB5Gh
Şirnler’le Tanışın ► https://bit.ly/2JSucrZ
Eğlence ve Oyunlar ► https://bit.ly/2OgYTue
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.offi…

Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz, videoları puanlamanız ve yorum yazmanız bizleri her zaman mutlu eder!

Şirinler
Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel’i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler’in maceralarını konu alır.