30 dakika uzunluğunda Şirinler • Derleme 6 • Şirinler

00:0011:04 – Çirak Şi̇ri̇n
Herkes tarafından sevilmek isteyen Sakar Şirin, Gargamel’in formüllerinden birini çalar ama formül geri teper ve onu bir ejderhaya dönüştürür. Bu durum, tüm küçük mavi Şirinler’i ve Şirin Baba’yı, Sakar Şirin’i eski Şirin haline döndüren panzehiri bulmak için, Gargamel’in şatosuna gizlice girmek zorunda bırakır.

11:0521:22 – Şi̇ri̇nleyen Ayna
Süslü Şirin, Gargamel’in sihirli aynasının içine hapsolur. Şirine ve Gözlüklü Şirin de onun yardımına koşarlar. Aynanın dünyasının içine girdikten sonra, camdan duvarı parçalayan büyük bir patlama yaratırlar ve Şirin Köyü’ne geri dönmeyi başarırlar.

21:2332:54 – Kral Şi̇ri̇n
Şirinler’i barajın onarımını bitirmeleri için görevlendiren Şirin Baba bir ot bulmak için yola koyulur. O gittiğinde, Gözlüklü Şirin kendini Kral Şirin ilan ederek köyde zarara neden olur. Neyse ki Şirin Baba tam zamanında geri döner ve barajın patlamasını önler .

Daha Fazla Video İzleyin ► https://goo.gl/ENFIfU
Buradan Abone Olun ► https://goo.gl/uYmJ99

Web Sitemizi Ziyaret Edin ► http://goo.gl/szB5Gh
Şirnler’le Tanışın ► https://bit.ly/2JSucrZ
Eğlence ve Oyunlar ► https://bit.ly/2OgYTue
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.offi…

Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz, videoları puanlamanız ve yorum yazmanız bizleri her zaman mutlu eder!

Şirinler
Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel’i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler’in maceralarını konu alır.