30 dakika uzunluğunda Şirinler • Müzik Derleme • Şirinler

Daha Fazla Video İzleyin ► https://goo.gl/ENFIfU
Buradan Abone Olun ► https://goo.gl/uYmJ99

00:0011:24 – Şi̇ri̇n Senfoni̇
Müzisyen Şirin’in Şirin Orkestrası’nda çalması yasaklanmıştır. Gargamel sihirli müzik aleti “şazalakazu” çalması için onu kolaylıkla kandırır. Bu müzik Şirinler’in derin bir uykuya dalmasına neden olur ancak Müzisyen Şirin müzik aletini hızla yok edince, Gargamel’in kötü planlarını bir kez daha bozmak için uyanırlar.

11:2522:48 – Si̇hi̇rli̇ Yumurta
Gargamel’in sihirli yumurtası Şirin Köyü’ne ulaşır ve küçük mavi Şirinler birbiri ardına gülünç dileklerde bulunup tam bir karışıklığa neden olurlar. Şirin Baba’nın, yaptığı iksirler yumurtanın yarattığı zararı geri almadan ve bu tuhaflık normale dönmeden önce, hem Gargamel hem de dev Grosbuf’u zekasıyla yenmesi gerekir.

22:4934:12 – Sahte Şi̇ri̇n
Sihirli madalyonunu yok ettikleri için küçük Şirinler’den intikam almayı planlayan cadı Hogatha, kendisini bir Şirin’e dönüştürür. Şirin Baba zekasıyla Hogatha’yı yener ve onu bir kez daha ormandan uzaklaştırır.

Web Sitemizi Ziyaret Edin ► http://goo.gl/szB5Gh
Şirnler’le Tanışın ► http://goo.gl/86N6MK
Eğlence ve Oyunlar ► http://goo.gl/O7uvoS
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.offi…

Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz, videoları puanlamanız ve yorum yazmanız bizleri her zaman mutlu eder!

Şirinler
Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel’i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler’in maceralarını konu alır.