60 dakika uzunluğunda Şirinler • Derleme 3 • Şirinler

00:0012:27 – Şi̇ri̇ne’ni̇n Arkadaşi
Şirine, ebeveynleri ormanın yakınında yaşayan, altı yaşında, Laura adında yeni bir arkadaş bulmuştur. İki kız birlikte ormanda dolaşırlarken, ormanda yaşayan yaşlı bir cadı onları yakalar.

12:2823:57 – Obur Şi̇ri̇n’i̇n Reji̇mi̇
Obur Şirin öylesine abartır ki.. Kilosu kendisini tehlikeye atana kadar kilo aldıkça alır. Kötü Gargamel onu yakalamaya gidecektir. Acaba Şirin Baba, Obur Şirin’i kurtarabilecek midir?

23:5835:29 – Yi̇yecek Maki̇nesi̇
Yiyecek yetiştirmek, toplamak, hazırlamak Şirinler’in zamanının çoğunu almaktadır. Usta Şirin, yiyecek yetiştiren ve işleyen bir makine icat eder. Ancak bu harika icadın kusurları bulunmaktadır.

35:3047:00 – Donmuş Şi̇ri̇nler
Kış birdenbire gelmiştir. Şirinler’in neredeyse hepsi Şirin zatüresine yakalanır. İzci Şirin, kötü Gargamel’in tuzaklarına düşmeden şifalı Şirin kökünü bulabilecek midir?

47:0158:32 – Şi̇ri̇n Ve Uzayli
Hayalci Şirin, uzaylılarla tanıştığından söz ettiğinde, diğerleri kendisine inanmadığı için, uzaylılarla karşılaşmayı çok istemektedir. Ancak bu uzaylının gelişi Şirin Köyü’nü alt üst edecektir.

Daha Fazla Video İzleyin ► https://goo.gl/ENFIfU
Buradan Abone Olun ► https://goo.gl/uYmJ99

Web Sitemizi Ziyaret Edin ► http://goo.gl/szB5Gh
Şirnler’le Tanışın ► http://goo.gl/86N6MK
Eğlence ve Oyunlar ► http://goo.gl/O7uvoS
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.offi…

Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz, videoları puanlamanız ve yorum yazmanız bizleri her zaman mutlu eder!

Şirinler
Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel’i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler’in maceralarını konu alır.