60 dakika uzunluğunda Şirinler • Derleme 6 • Şirinler

00:0012:26 – Kötü Ci̇n
Şirinler, sihirli sözcüğü söyleyene kadar dileklerini yerine getirmeyi reddeden kötü bir cin bulurlar. Ne yazık ki Gargamel, kütüphanesinde biraz araştırma yapar ve “çavdar ekmeği turşusu” sözcüklerini söylediğinde kötü cini, Şirinler’i yakalamak için göreve gönderebileceğini öğrenir. Gargamel üç dileğini bitirdikten sonra Şirin Baba aynı sözcükleri söyler. Bu kez kötü cin, Şirin Baba’nın “Şirinler’i serbest bırak”, “Gargamel’i nehre at” ve “kendini sonsuza dek şişenin içine hapset” buyruklarını yerine getirmek zorunda kalır.

12:2733:39 – Şi̇ri̇nler Ve Korkunç Kuş Krakukas
Şirin Baba’nın büyüme iksiri kazayla bir kuşun üstüne dökülür ve kuş devasa bir yaratığa dönüşür. Uzun bir süre düşündükten sonra Şirin Baba küçültme formülünü kuşun üstünde kullanır ve Şirin Köyü normale döner.

33:4045:10 – Pembe Gözlükler
Usta Şirin, Şirine’ye onun Gargamel’in eline düşmesinde etkili olan bir çift pembe gözlük verir. Neyse ki, aç bir dev ziyarete gelir ve Gargamel’i çok iştah açıcı gösteren gözlükleri dener. Dev, Gargamel’i kovalarken Şirine kaçar.

45:1156:44 – Di̇ğerleri̇nden Farkli Bi̇r Şi̇ri̇n
Hayalci Şirin macera aramak için Şirin dostlarını terk eder ve kendini Gargamel’in dev gibi kazanında bulur. Onu kurtarmaya çalışan Şirin Baba da yakalanır. Ancak Şirin Baba, kendisini ve Hayalci Şirin’i, Şirin Köyü’ne geri götüren sihirli düdüğü kullanınca kurtulurlar.

Daha Fazla Video İzleyin ► https://goo.gl/ENFIfU
Buradan Abone Olun ► https://goo.gl/uYmJ99

Web Sitemizi Ziyaret Edin ► http://goo.gl/szB5Gh
Şirnler’le Tanışın ► https://bit.ly/2JSucrZ
Eğlence ve Oyunlar ► https://bit.ly/2OgYTue
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.offi…

Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz, videoları puanlamanız ve yorum yazmanız bizleri her zaman mutlu eder!

Şirinler
Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel’i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler’in maceralarını konu alır.