60 dakika uzunluğunda Şirinler • Derleme 7 • Şirinler

00:0022:16 – Şi̇ri̇n Çorbasi
Grosbuf adlı korkunç bir dev doya doya Şirin çorbası yiyebilmek için, Gargamel’in Şirinler’i avlamasına yardım eder. Şirin Baba devi kandırıp onu, Gargamel çorbasının Şirin çorbasından çok daha iştah açıcı bir yemek olduğuna ikna eder.

22:1733:47 – Küçük Bi̇r Sorun
Sakar Şirin, Şirin Köyü’ne bir yumoş getirir. Küçük sevimli yaratık köyde çoğalır ve yumoşların yeni barajı yeme tehlikesi baş gösterir. Müzisyen Şirin müziğini çalar ve kendinden geçen yumoşlar, hiçbir şeyden kuşkulanmayan Gargamel’in peşine takılarak ormana geri dönerler.

33:4845:19 – Parlayan Her Şey Altin Deği̇ldi̇r
Gargamel altın iksiri için on Şirin yakalar ve Şirin Baba onları kurtarma planı yapar. Düzenbaz Gargamel’i sahte bir altın yığınıyla ormanın içine çekerken, hiçbir şeyden haberi olmayan Azman’ı, Şirinler’i serbest bırakmak için kullanır.

45:2056:51 – Yüzüncü Şi̇ri̇n
Kötü şans Şirin Köyü’nü istila eder ve iyi şansın onlara yeniden gülmesi için 100 Şirin’in bir dans yapması gerekmektedir. Süslü Şirin’in yeni aynasına yıldırım düşer ve 100.Şirin görevini görecek ikili bir görüntü oluşturur. Artık hepsi dans için hazırdır.

Daha Fazla Video İzleyin ► https://goo.gl/ENFIfU
Buradan Abone Olun ► https://goo.gl/uYmJ99

Web Sitemizi Ziyaret Edin ► http://goo.gl/szB5Gh
Şirnler’le Tanışın ► https://bit.ly/2JSucrZ
Eğlence ve Oyunlar ► https://bit.ly/2OgYTue
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.offi…

Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz, videoları puanlamanız ve yorum yazmanız bizleri her zaman mutlu eder!

Şirinler
Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel’i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler’in maceralarını konu alır.