60 dakika uzunluğunda Şirinler • Derleme 8 • Şirinler

00:00 – – Romeo ve Şirine
Spring has the Smurfs all competing for Smurfette’s affection and Gargamel decides to put a spell on her to help him capture the Smurfs. Papa Smurf intervenes and with the help of the foolish Azrael he foils the wizard’s plans.

22:1533:44 – Şi̇ri̇n Senfoni̇
Müzisyen Şirin’in Şirin Orkestrası’nda çalması yasaklanmıştır. Gargamel sihirli müzik aleti “şazalakazu” çalması için onu kolaylıkla kandırır. Bu müzik Şirinler’in derin bir uykuya dalmasına neden olur ancak Müzisyen Şirin müzik aletini hızla yok edince, Gargamel’in kötü planlarını bir kez daha bozmak için uyanırlar.

33:4545:15 – Si̇hi̇rli̇ Yumurta
Gargamel’in sihirli yumurtası Şirin Köyü’ne ulaşır ve küçük mavi Şirinler birbiri ardına gülünç dileklerde bulunup tam bir karışıklığa neden olurlar. Şirin Baba’nın, yaptığı iksirler yumurtanın yarattığı zararı geri almadan ve bu tuhaflık normale dönmeden önce, hem Gargamel hem de dev Grosbuf’u zekasıyla yenmesi gerekir.

45:1656:48 – Süper Şi̇ri̇n
Dev Grosbuf, Şirinler’in kışlık yiyecek stoğunu çalar ve Gözlüklü Şirin açgözlü devle mücadele edebilmek için Şirin Baba’nın kuvvet iksirlerinden birini hazırlar. Süper formülün etkisi geçer ama Şirin Baba yiyeceklerin yerini hızla kayalarla değiştirir ve Grosbuf’un hiçbir şeyden haberi olmaz.

Daha Fazla Video İzleyin ► https://goo.gl/ENFIfU
Buradan Abone Olun ► https://goo.gl/uYmJ99

Web Sitemizi Ziyaret Edin ► http://goo.gl/szB5Gh
Şirnler’le Tanışın ► https://bit.ly/2JSucrZ
Eğlence ve Oyunlar ► https://bit.ly/2OgYTue
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.offi…

Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz, videoları puanlamanız ve yorum yazmanız bizleri her zaman mutlu eder!

Şirinler
Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel’i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler’in maceralarını konu alır.