60 dakika uzunluğunda Şirinler • Gargamel Derleme • Şirinler

Daha Fazla Video İzleyin ► https://goo.gl/ENFIfU
Buradan Abone Olun ► https://goo.gl/uYmJ99

00:0010:11 – Şi̇ri̇nleyen Ayna
Süslü Şirin, Gargamel’in sihirli aynasının içine hapsolur. Şirine ve Gözlüklü Şirin de onun yardımına koşarlar. Aynanın dünyasının içine girdikten sonra, camdan duvarı parçalayan büyük bir patlama yaratırlar ve Şirin Köyü’ne geri dönmeyi başarırlar.

10:1221:34 – Şakacinin Mumu Yatsiya Kadar Yanar
Şirinler’e, Azman’ın onlara saldırmaya hazırlandığını söylediğinde, Şirinler’in hiçbiri Şakacı Şirin’e inanmaz. Kendisini suçlu ve sorumlu hisseden Şakacı Şirin, Gargamel’in şatosuna koşar ve arkadaşlarını kurtarabilmek için Gargamel ve kedisi Azman’a birkaç patlayıcı şaka yapar.

21:3532:59 – Si̇hi̇rbaz Şi̇ri̇n
Gargamel, Şirin Baba’yı ve onun Şirin dostlarını dağdaki sığınağında bulunan bir tuzağa çekmek için Sihirbaz Şirin efsanesini uydurur. Şirin Baba, Gargamel’i birkaç numarayla alt eder ve Gargamel dağdan aşağı, şatosuna geri kovalanır.

33:0044:24 – Pembe Gözlükler
Usta Şirin, Şirine’ye onun Gargamel’in eline düşmesinde etkili olan bir çift pembe gözlük verir. Neyse ki, aç bir dev ziyarete gelir ve Gargamel’i çok iştah açıcı gösteren gözlükleri dener. Dev, Gargamel’i kovalarken Şirine kaçar.

44:2555:48 – Di̇ğerleri̇nden Farkli Bi̇r Şi̇ri̇n
Hayalci Şirin macera aramak için Şirin dostlarını terk eder ve kendini Gargamel’in dev gibi kazanında bulur. Onu kurtarmaya çalışan Şirin Baba da yakalanır. Ancak Şirin Baba, kendisini ve Hayalci Şirin’i, Şirin Köyü’ne geri götüren sihirli düdüğü kullanınca kurtulurlar.

Web Sitemizi Ziyaret Edin ► http://goo.gl/szB5Gh
Şirnler’le Tanışın ► http://goo.gl/86N6MK
Eğlence ve Oyunlar ► http://goo.gl/O7uvoS
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.offi…

Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz, videoları puanlamanız ve yorum yazmanız bizleri her zaman mutlu eder!

Şirinler
Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel’i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler’in maceralarını konu alır.