60 dakika uzunluğunda Şirinler • Gıda Derleme • Şirinler

Daha Fazla Video İzleyin ► https://goo.gl/ENFIfU
Buradan Abone Olun ► https://goo.gl/uYmJ99

00:0011:24 – Kral Şi̇ri̇n
Şirinler’i barajın onarımını bitirmeleri için görevlendiren Şirin Baba bir ot bulmak için yola koyulur. O gittiğinde, Gözlüklü Şirin kendini Kral Şirin ilan ederek köyde zarara neden olur. Neyse ki Şirin Baba tam zamanında geri döner ve barajın patlamasını önler .

11:2523:10 – Süper Şi̇ri̇n
Dev Grosbuf, Şirinler’in kışlık yiyecek stoğunu çalar ve Gözlüklü Şirin açgözlü devle mücadele edebilmek için Şirin Baba’nın kuvvet iksirlerinden birini hazırlar. Süper formülün etkisi geçer ama Şirin Baba yiyeceklerin yerini hızla kayalarla değiştirir ve Grosbuf’un hiçbir şeyden haberi olmaz.

23:1134:33 – Gi̇zemli̇ Mağara
Açlıktan ölmek üzere olan Şirinler, içinde donmuş yiyecek yığını bulunan bir mağara bulurlar. Mağara, açgözlülüğü nedeniyle sihirli bir elmas tarafından hapsedilmiş olup, kendisi de donmuş olan bir trol tarafından korunmaktadır. Şirinler mağaranın buzlarını çözerken, Gargamel yiyecekleri çalar ancak sihirli elmas onu bir buz yığınına çevirir. Serbest kalan trol neşeyle, Şirinler’in yiyeceği köylerine taşımalarına yardım eder.

34:3445:58 – Si̇hi̇rli̇ Küre
Şirinler’i köleleri yapmak isteyen yeraltı cüceleri (trolleri), Şirinler’i ele geçirirler. Şirin Baba onları ustalıkla kurtarır ve sonra cücelerin Şirinler’e karşı güç kullanmalarını sağlayan sihirli kristal kürelerini yok eder.

45:5857:22 – Şi̇ri̇nler Ve Para Ağaci
Kötü Gargamel, kendisinden daha nazik olmayan annesinin de yardımıyla bir başka kötü planla ortaya çıkar. Şirinler’in aklını, en ufak bir fikirlerinin olmadığı parayla çelmek istemektedir. Obur Şirin oltaya gelecek midir?

Web Sitemizi Ziyaret Edin ► http://goo.gl/szB5Gh
Şirnler’le Tanışın ► http://goo.gl/86N6MK
Eğlence ve Oyunlar ► http://goo.gl/O7uvoS
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.offi…

Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz, videoları puanlamanız ve yorum yazmanız bizleri her zaman mutlu eder!

Şirinler
Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel’i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler’in maceralarını konu alır.