60 dakika uzunluğunda Şirinler • Gözlüklü Şirin • Şirinler

Daha Fazla Video İzleyin ► https://goo.gl/ENFIfU
Buradan Abone Olun ► https://goo.gl/uYmJ99

00:0010:10 – Şi̇ri̇nleyen Ayna
Süslü Şirin, Gargamel’in sihirli aynasının içine hapsolur. Şirine ve Gözlüklü Şirin de onun yardımına koşarlar. Aynanın dünyasının içine girdikten sonra, camdan duvarı parçalayan büyük bir patlama yaratırlar ve Şirin Köyü’ne geri dönmeyi başarırlar.

10:1121:36 – Kral Şi̇ri̇n
Şirinler’i barajın onarımını bitirmeleri için görevlendiren Şirin Baba bir ot bulmak için yola koyulur. O gittiğinde, Gözlüklü Şirin kendini Kral Şirin ilan ederek köyde zarara neden olur. Neyse ki Şirin Baba tam zamanında geri döner ve barajın patlamasını önler .

21:3632:59 – Si̇hi̇rli̇ Yumurta
Gargamel’in sihirli yumurtası Şirin Köyü’ne ulaşır ve küçük mavi Şirinler birbiri ardına gülünç dileklerde bulunup tam bir karışıklığa neden olurlar. Şirin Baba’nın, yaptığı iksirler yumurtanın yarattığı zararı geri almadan ve bu tuhaflık normale dönmeden önce, hem Gargamel hem de dev Grosbuf’u zekasıyla yenmesi gerekir.

33:0044:23 – Şi̇ri̇n Büyütücü
Gözlüklü Şirin, Güçlü Şirin’i insan boyuna getiren büyütücü bir iksir yapar. Büyümüş küçük güçlü adam Gargamel’i yakalar ve onu Şirin Köyü’ne geri getirir. Şirin Baba ise bir formülle Azman’ın, efendisini kasvetli şatosuna kovalamasını sağlar .

44:2455:49 – Korkunç Kar Yaratiği
Gözlüklü Şirin ve dostları, Şirin Baba için zor bulunur kar çiçeğini koparmak üzere Buz Dağı’na bir yolculuk düzenlerler. Şirine’nin nazikliği nedeniyle kendilerine dostça davranan ve küçük çiçeği bulmalarına yardımcı olan korkunç bir kar canavarıyla karşılaşırlar.

55:501:07:12 – Şüpheli̇ Şi̇ri̇n
Gözlüklü Şirin’in, Gargamel’i Şirin Köyü’ne getirdiğine inanır mıydınız? Elbette getirmedi. Ancak diğerleri ondan şüphelenmektedirler.

Web Sitemizi Ziyaret Edin ► http://goo.gl/szB5Gh
Şirnler’le Tanışın ► http://goo.gl/86N6MK
Eğlence ve Oyunlar ► http://goo.gl/O7uvoS
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.offi…

Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz, videoları puanlamanız ve yorum yazmanız bizleri her zaman mutlu eder!

Şirinler
Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel’i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler’in maceralarını konu alır.