60 dakika uzunluğunda Şirinler • Hayvan Dostları • Şirinler

Daha Fazla Video İzleyin ► https://goo.gl/ENFIfU
Buradan Abone Olun ► https://goo.gl/uYmJ99

00:0011:24 – Küçük Bi̇r Sorun
Sakar Şirin, Şirin Köyü’ne bir yumoş getirir. Küçük sevimli yaratık köyde çoğalır ve yumoşların yeni barajı yeme tehlikesi baş gösterir. Müzisyen Şirin müziğini çalar ve kendinden geçen yumoşlar, hiçbir şeyden kuşkulanmayan Gargamel’in peşine takılarak ormana geri dönerler.

11:2522:48 – Şi̇ri̇ne Ve Fare
Bu, Şirine ve evcil faresi arasındaki acıklı, duygulandırıcı dostluğun hikayesidir. Üzücü bir olay Şirine’yi gözyaşlarına boğar. Şirinler, üzgün Şirine’yi teselli edebilecekler midir?

22:5034:12 – Şi̇ri̇nler’i̇n İnti̇kami
Orta çağlarda bir savaş.. Sıcak takipte olan zırhlı şövalyeler yanlışlıkla Şirin Köyü’nü yerle bir ederler. Bu nedenle küçük bir Şirin grubu bu haksızlığın intikamını almaya karar verir. Şirin Baba bunun insanlara özgü bir tepki olduğunu düşünmeyecek midir?

34:1345:33 – Doğuştan Kokulu
Şirinler Yıldızlar Festivali için hazırlanırken Gargamel, ortasında Şirin’e kolayca takip edilebilecek kadar çürük kokan bir yaratık dikiyor. Papa Smurf, Born Rotten’ın başka bir gezegenden olduğunu fark eder ve Tüylere Gargamel onları bulmadan önce evine dönmesini söyler.

45:3456:55 – Şi̇ri̇n Komşu
Brainy’nin evi yandığında, Şirinler ile birlikte hareket eder; ve karıştığı için onu teker teker atıyorlar.

Web Sitemizi Ziyaret Edin ► http://goo.gl/szB5Gh
Şirnler’le Tanışın ► http://goo.gl/86N6MK
Eğlence ve Oyunlar ► http://goo.gl/O7uvoS
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.offi…

Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz, videoları puanlamanız ve yorum yazmanız bizleri her zaman mutlu eder!

Şirinler
Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel’i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler’in maceralarını konu alır.