Çizgi Film Yapma Deneyimi – Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü

Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü Sunar

Bu deneyimde çocuklarımız, bu güne kadar hep seyirci olarak izlediği çizgi filmleri kendi düş gücü ile çizip, seslendirip, hareketlendirecek.

Deneyimci çocuk bir yandan bir öykü kurmak için düş gücünü, sonra da onu canlandırmak için zeka ve el becerilerini kullanarak bir çizgi film üretmenin tatminini yaşayacak.

Deneyim Kulubü ve Tiyatro biletlerini www.fenerbahcedusyeri.com adresinden ve mobil uygulamasından alabilirsiniz..

FENERBAHÇE DÜŞYERİ ÇOCUK DENEYİM KULÜBÜ NEDİR ?

Fenerbahçe ve Düşyeri çocuklarımız için elele verdi!
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü, Şükrü Saraçoğlu Maraton Fenerium’da açıldı!

Bu uygulama ile Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü’ndeki etkinliklere kolayca erişebilir, etkinlik bileti satın alabilir ve yeniliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Çocuklarımızın tüketici değil üretici bireylere dönüşmesine zemin oluşturacak şekilde Düşyeri’nin ‘Eğlenceli Eğitim’ sloganı ile hazırladığı kaliteli ve güvenilir deneyimler ve tiyatro oyunları Fenerbehçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübünde tüm çocuklarla buluşuyor.

Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü’nde Neler var?

• STEM+A Deneyimleri
Stem+A (Bilim,teknoloji, mühendislik, matematik, ve sanat) başlığındaki her branş için hazırlanan deneyimler; her saat başı, sanat ile harmanlanan eğlenceli ve eğitici deneyimlere dönüşerek çocuklarımızla buluşuyor.
Çocuklarımıza kaliteli vakit geçirmeleri ve dünyayı üretici bireyler olarak algılamaları için dizayn edilen deneyimler Fenerbahçe Düşyeri gücü ile tüm çocuklara eğlenceli saatler yaşatıyor.

• Düşyeri Sahne
Birbirinden eğlenceli, gülmeceli, düşünmeceli tiyatro oyunları, Pepee Gösterileri, Fenerbahçe Düşyeri Sahnesinden çocuklarımıza doyumsuz ve tarifsiz bir tiyatro deneyimi yaşatıyor.
Macera, keşif, eğlenceli şarkılar ve yaratıcılık dolu tiyatro oyunları ilegösterilere interaktif katılabilen çocuklarımız, unutulmaz saatler yaşayıp, düş kurmayı öğreniyor.

• Ebeveyn Kafeteryası
Siz rahatça dinlenip keyfinizce birşeyler yerken çocuklarınız kaliteli vakit geçirecek.
Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübünde Ebeveynler de unutulmadı. Çocuklar kaliteli ve eğlenceli saatler geçirirken, ebeveynler de çocuklarını görebilecekleri şekilde özel tasarlanmış ebeveyn kafesinde kahvesini yudumlayıp, lezzetli yiyeceklerin tadına bakabiliyor. Özel Çocuk menüleri ile tüm aile Fenerbahçe Düşyeri ayrıcalığını yaşıyor.

Bir cevap yazın