Pepee 26 Aralıkta İstanbul Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezinde !

►Online Bilet İçin : https://goo.gl/xSQZe8
►Abone Olmak için Tıklayın: http://bit.ly/1Dkef8L
►En Güzel Pepee Oyuncakları İçin Tıkla : https://goo.gl/mlgaHX
►Pepee’nin Araba Maceraları İçin TIkla : https://goo.gl/5T6FCv
►En yeni Pepee şarkılarını dinlemek için tıkla; http://goo.gl/TNQGqX
►Pepee Masalları ilk kez ve sadece burada izlemek için; http://goo.gl/rCv4jr
►RGG Ayas’ın en güzel bölümlerini izlemek için: http://goo.gl/L0eKcL

Siz de bir Pepee gösterisine katıldıysanız yorum yazarak belirtebilir, nasıl geçtiği hakkında bizimle hikayenizi paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın..

Türkiye’nin en sevilen çizgi filmi Pepee sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Günlük hayatın stresini ailenizle atmak için Pepee, arkadaşlıktan mizaha, sevgiden türkülerimize, sinema filmi deneyimlerinden dokunulası bir Anadolu turuna dair birçok şeyi bizlerle buluşturuyor. Macera, eğlence ve görselliğin adresi Pepee etkinliği İstanbul’lu sevenleriyle Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’nde buluşuyor. Seanslar 10:0012:0014:00’te. Haydi gel’ Sende 26 Ocak 2017’de yeni yıla girmeden son Pepee gösterisini bizimle birlikte izle! Hemen yerinizi ayırtın. Biletler Biletix ve etkinlik gişelerinde.

Sinema filmi Sevmek Zamanı’nın çocuk gösterisi halinde düzenlenmiş bu film tadında etkinlikteki şarkılarla, en iyi çocuk şarkılarını dinleyecek konser tadında bir vakit geçireceksiniz. Türkiye’nin en büyük animasyon çizgi film stüdyosu pedagojik içerikleriyle her zaman öncü olan Düşyeri bu etkinliği sizinle buluşturmaktan kıvanç duyar. İyi seyirler

Bir cevap yazın