Pepee Birlik Zamanı – Keşke – Düşyeri

Abone Olmak için Tıklayın: http://bit.ly/1Dkef8L
En Güzel Pepee Oyuncakları İçin Tıkla : https://goo.gl/mlgaHX
En yeni Pepee şarkılarını dinlemek için tıkla; http://goo.gl/TNQGqX
Pepee Masalları ilk kez ve sadece burada izlemek için; http://goo.gl/rCv4jr
RGG Ayas’ın en güzel bölümlerini izlemek için: http://goo.gl/L0eKcL

Bazen tüm düşünceler karışır. Gerçek nerde bulamaz insan. İşte Pepee için de gerçeğin karıştığı bir macera “Birlik Zamanı” filmi. Türkiye’nin milli çizgi film kahramanı Pepee “Birlik Zamanı” adlı macerasında dedesinin STEAM labratuvarında ürettiği teknolojik sıcak hava balonu ile Türkiye semalarında kaybolur. Yüreğindeki tüm sevgileri arkasında bırakarak. Bu teknolojik uçan balon Pepee’yi önce Adıyaman- Nemrut, Urfa- Göbeklitepe ve en son da Kapadokya’ya götürür. Pepee acaba gerçeği bulabilecek mi? Başına gelen onca işten sıyrılıp evine geri dönebilecek mi? Sevginin ve bir olmanın ne kadar önemli ve değerli olduğunu anlayabilecek mi? Hepsi 20 Ocak’ta vizyona girecek Pepee Filminde… Film Müziklerini Kıraç’ın yaptığı “Birlik Zamanı” filminin yönetmenliğini Hüseyin Emre Konyalı üstlendi. Yağız Alp Şimşek, Iraz Elif Kıraç, Çağrı Manas Kıraç, Meryem Atmaca, Cansın Henoğlu, Ayşe Şule Bilgiç’in seslendirdiği filmin çok beğenileceği düşünülen “KEŞKE” şarkısı sizlerle. İyi seyirler..

Türkiye’nin Milli çizgi film kahramanı ilan edilen Pepee 20 Ocak’ta “Birlik Zamanı” adlı sinema filmi ile beyazperdede Türkiye ile buluşuyor.

Türkiye’nin teknoloji devi Vestel’in ana sponsor, Turkcell’in altın sponsor olduğu Pepee Filmi’nin Türkiye’de çizgi sinema filmlerinin kaderini değiştirmesi planlanıyor. Filmin diğer sponsorları Tusiad, İntel, TEB Girişim Bankacılığı ve Show Radyo dikkat çekiyor.

Facebook : https://www.facebook.com/Pepee
Twitter : https://twitter.com/pepee
Instagram : https://www.instagram.com/pepeedunyasi

Hepinizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın