Pepee Yeni Yılın İlk Konserinde Adapazarında ! – Düşyeri

►Online Bilet İçin : https://goo.gl/nY42QL
►Abone Olmak için Tıklayın: http://bit.ly/1Dkef8L
►En Güzel Pepee Oyuncakları İçin Tıkla : https://goo.gl/mlgaHX
►Pepee’nin Araba Maceraları İçin TIkla : https://goo.gl/5T6FCv
►En yeni Pepee şarkılarını dinlemek için tıkla; http://goo.gl/TNQGqX
►Pepee Masalları ilk kez ve sadece burada izlemek için; http://goo.gl/rCv4jr
►RGG Ayas’ın en güzel bölümlerini izlemek için: http://goo.gl/L0eKcL

Daha önce kendi şehrinizde veya tatilde gittiğiniz bir şehirde katıldığınız Pepee etkinliği oldu mu? Katıldığınız Pepee etkinliklerini yorum kısmında bizimle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Pepee etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye’mizin dört yanında dokunmadık Pepee’ci bırakmayan Pepee Gösterileri tüm hızıyla 2018 yılında da devam ediyor! Yeni yılın ilk gösterisine tüm Pepee’cileri bekliyoruz! Etkinliklerimizden son dakika haberdar olmamanız için duyurularımızı kanalımızdan paylaşmaya devam ediyoruz. Reklamda belirttiğimiz gibi Biletix’ten bu etkinliğin biletini şimdiden alabilirsiniz. Etkinliğimiz 7 Ocak’ta Adapazarı Kültür Merkezi’nde . Saat 13:0015:0017:00 olmak üzere üç seansta gerçekleştirilecek. Biletler tükenmeden sizin için uygun olan bir seanstan yerinizi şimdiden ayırtınız.

Çocuk şarkılarının en başarılı ‘Hit’ parçalarına sahip Pepee ile müzikli çocuk tiyatrosunun keyfine varın. Arkanıza yaslanın ve ailece pazar günlerinin en keyifli yolculuğuna katılın. Düşyeri Çizgi Film stüdyoları tarafından hayata geçirilen ‘Birlik Zamanı’ filminin temasında, tüketen değil üreten nesiller yetiştirmenin yolunu açan “fen, teknoloji, mühendislik, matematik ve sanat (STEM+A)” öğeleri gibi; sinema filminin sahne gösterisi olarak uyarlanmış bu harika ‘Sevmek Zamanı’ gösterisi de sizler ve çocuklarınız için STEM+A öğelerini bulabileceğiniz bir gösteri olacak! Unutmayın sahne gişelerinden de biletlerinizi tükenmeden alabilirsiniz. İyi seyirler..

Bir cevap yazın