Şirinler Noel Derleme • Şirinler

00:0011:24 – Süper Şi̇ri̇n
Dev Grosbuf, Şirinler’in kışlık yiyecek stoğunu çalar ve Gözlüklü Şirin açgözlü devle mücadele edebilmek için Şirin Baba’nın kuvvet iksirlerinden birini hazırlar. Süper formülün etkisi geçer ama Şirin Baba yiyeceklerin yerini hızla kayalarla değiştirir ve Grosbuf’un hiçbir şeyden haberi olmaz.

11:2522:47 – Gi̇zemli̇ Mağara
Açlıktan ölmek üzere olan Şirinler, içinde donmuş yiyecek yığını bulunan bir mağara bulurlar. Mağara, açgözlülüğü nedeniyle sihirli bir elmas tarafından hapsedilmiş olup, kendisi de donmuş olan bir trol tarafından korunmaktadır. Şirinler mağaranın buzlarını çözerken, Gargamel yiyecekleri çalar ancak sihirli elmas onu bir buz yığınına çevirir. Serbest kalan trol neşeyle, Şirinler’in yiyeceği köylerine taşımalarına yardım eder.

22:4834:13 – Korkunç Kar Yaratiği
Gözlüklü Şirin ve dostları, Şirin Baba için zor bulunur kar çiçeğini koparmak üzere Buz Dağı’na bir yolculuk düzenlerler. Şirine’nin nazikliği nedeniyle kendilerine dostça davranan ve küçük çiçeği bulmalarına yardımcı olan korkunç bir kar canavarıyla karşılaşırlar.

34:1445:39 – Donmuş Şi̇ri̇nler
Kış birdenbire gelmiştir. Şirinler’in neredeyse hepsi Şirin zatüresine yakalanır. İzci Şirin, kötü Gargamel’in tuzaklarına düşmeden şifalı Şirin kökünü bulabilecek midir?

45:391:07:49 – Şirinler Yılbaşı
Şirinler, gizemli bir yabancının ortaya çıkıp kızaklarının kaza yapmasına neden olduğu iki çocuk ve dedesinin imdadına yetişiyor. Gargamel’in kapısını yardım için çalmak hem onları, hem de Şirinleri tehlikeye sokuyor…

Daha Fazla Video İzleyin ► https://goo.gl/ENFIfU
Buradan Abone Olun ► https://goo.gl/uYmJ99

Web Sitemizi Ziyaret Edin ► http://goo.gl/szB5Gh
Şirnler’le Tanışın ► http://goo.gl/86N6MK
Eğlence ve Oyunlar ► http://goo.gl/O7uvoS
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.offi…

Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz, videoları puanlamanız ve yorum yazmanız bizleri her zaman mutlu eder!

Şirinler
Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel’i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler’in maceralarını konu alır.