Yılbaşı Derleme 1 • Şirinler

00:0022:11 – Bebek Şi̇ri̇n’i̇n İlk Yeni̇ Yili
The wonderful joy of Christmas for Baby Smurf and everyone else is almost ruined by the evil Chlorhydris who puts a spell on Mr. Nicholas to stop him from spreading holiday cheer. Fortunately, Papa Smurf and his little blue creatures break the spell and Christmas spreads over the land once more.

22:1233:42 – Korkunç Kar Yaratiği
Gözlüklü Şirin ve dostları, Şirin Baba için zor bulunur kar çiçeğini koparmak üzere Buz Dağı’na bir yolculuk düzenlerler. Şirine’nin nazikliği nedeniyle kendilerine dostça davranan ve küçük çiçeği bulmalarına yardımcı olan korkunç bir kar canavarıyla karşılaşırlar.

33:4345:15 – Süper Şi̇ri̇n
Dev Grosbuf, Şirinler’in kışlık yiyecek stoğunu çalar ve Gözlüklü Şirin açgözlü devle mücadele edebilmek için Şirin Baba’nın kuvvet iksirlerinden birini hazırlar. Süper formülün etkisi geçer ama Şirin Baba yiyeceklerin yerini hızla kayalarla değiştirir ve Grosbuf’un hiçbir şeyden haberi olmaz.

Daha Fazla Video İzleyin ► https://goo.gl/ENFIfU
Buradan Abone Olun ► https://goo.gl/uYmJ99

Web Sitemizi Ziyaret Edin ► http://goo.gl/szB5Gh
Şirnler’le Tanışın ► https://bit.ly/2JSucrZ
Eğlence ve Oyunlar ► https://bit.ly/2OgYTue
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.offi…

Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz, videoları puanlamanız ve yorum yazmanız bizleri her zaman mutlu eder!

Şirinler
Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel’i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler’in maceralarını konu alır.